O nas

Zespół serwisu TakieTe

Jesteśmy skromnym, niezależnym zespołem składającym się z osób o różnorodnych zainteresowaniach i wzajemnie uzupełniających się charakterów.
Naszą wizją, jest publikowanie autorskich treści, które prezentować będziemy według określonego modelu stawiającego na strukturę list jako kręgosłupa konstrukcji informacji. To, co robimy to poważnie traktowany serwis rozrywkowy. Mamy nadzieję, że nieraz Was zaskoczymy.

Przedsięwzięcie związane z budową serwisu takiete.pl to głównie działania w sferach, które szczególnie nas pociągają. Są nimi rozwój produktów internetowych i autorskich rozwiązań opartych o treści w kontekście masowego rozprzestrzeniania się informacji oraz przede wszystkim pracy redakcji, która dzięki wsparciu szerokiej społeczności internetowej jest w stanie dostarczać Wam takie te… treści.

Myślisz o dołączeniu się do nas?

Stale poszukujemy ciekawych ludzi z wolą mocnego angażowania się w dynamiczny projekt takiete.pl. Wiemy, że masz coś ciekawego do przekazania – ujawnij się i zostań częścią zespołu. Napisz do nas. Jedyne wymagania, to kreatywność i samodyscyplina.

× ZAMKNIJ Lubię to już - nie pokazuj więcej

Polub TakieTe na Facebooku