Wiadomości

Jakie jeszcze filmy wzruszą premiera Tuska do łez?

Co jeszcze poza Królem Lwem? To tylko animacje, ale są w stanie skutecznie nawilżyć oczy najbardziej kamiennych osobowości. Dobre na długie, chłodne wieczory.

Master Voda

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

Bez względu na to, czy jesteś mocnym zawodnikiem,

www

źródło: wifflegif

czy silną dziewczyną…

www

źródło: wifflegif

…nigdy nie wiadomo, kiedy rozłoży Cię na łopatki wzruszenie. Poniżej lista poruszających animacji wraz ze wskazaniem najbardziej rzewnych momentów. Niektóre przypadki są ciężkie do zdzierżenia… Uważajcie na siebie!

Ostrzegamy przed spoilerami!

1. Mała Syrenka

www

źródło: wifflegif

Urocza syrenka i jej miłosne perypetie dostarczają kilku poważnych wzruszeń. Uwaga na moment, w którym Mała Ariel ze złamanym sercem patrzy na księcia odpływającego z inną kobietą.

2. Odlot

www

źródło: giphy

Historia wielkiej miłości i niezrealizowanych planów zakochanej pary. Uwaga na sceny z Carlem przeglądającym zeszyt wspomnień jego wspólnej, romantycznej przeszłości z ukochaną!

3. Mój brat niedźwiedź

www

źródło: giphy

Najsmutniejszy moment to wyznanie Kenai’a, że w ludzkiej formie uśmiercił matkę małego Kody. Nie powstrzymacie łez!

4. Bambi

www

źródło: tumblr

Historia uroczego Bambi i jego drogi do dojrzałości, czyli Disneyowska klasyka. Bądźcie przygotowani na ciężkie momenty, gdy mały Bambi biega po lesie wzywając matki…

5. Księżniczka i żaba

www

źródło: giphy

Największe emocje wywołujące łzy widzów pojawiają się podczas ostatnich chwil Raya, już nie tak żywiołowego świetlika.

6. Toy Story 3

www

źródło: giphy

Andy dorósł i zostawia swoje zabawki innemu dziecku. Te chwile wzbudzą nostalgię i wewnętrzne kwilenie każdego dorosłego dziecka.

7. Dumbo

www

źródło: giphy

Uścisk matczynej trąby i płaczącego słoniątka Dumbo podnosi ryzyko, że zeszklą ci się oczy. Uważaj na ten moment.

8. Zaplątani

www

źródło: giphy

Śmierć Flynna w ramionach ukochanej Roszpunki to moment przewidywalny, lecz ciągle należy uważać, jeśli nie chcesz uronić przy nim choćby jednej łezki.

9. Wall-E

www

źródło: giphy

Historia miłości dwóch odmiennych robotów z duszą. Kiedy Wall-E zostaje przeprogramowany i traci pamięć, a EVE nie jest w stanie nic zrobić, to bardzo rozrzewniający fragment, przy którym należy uzbroić się w stalowy pancerz.

10. Piękna i Bestia

www

źródło: giphy

Polecamy też inną ponadczasową historię animowanej miłości, jeśli chcesz sprawdzić się i przekonać, czy będziesz w stanie przejść obojętnie względem scen umierania Bestii.


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172