LajfstajlWiadomości

Co zrobi z Tobą Gender?

To hasło na pewno obiło ci się o uszy. Gender tu, gender tam. Ale czym jest ten straszny Gender? Tego nikt nie mówi. Nie powiemy i my. Pozwolimy tylko popatrzeć na to, co Gender z Tobą zrobi.

magstar

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

1. Gender przemaluje Ci ściany na tęczowo.

papermashmusic

źródło: papermashmusic

Albo różowo. Jest on niezłym malarzem stylu. Tak naprawdę może przemalować ściany na jaki kolor sobie tylko życzysz. Nie ważne, czy w kropki, ciapki i pieski. Ma być wygodnie. Tobie i otoczeniu. Amen.

2. Porwie Ci dzieci.

blogspot

źródło: blogspot

Prawdopodobnie zacznie je też samodzielnie odprowadzać do szkoły. Opowiadając im po drodze bajki o księżniczkach i księżycach, co to wcale nie są takie odległe. Wszystko to w zupełnie nowym kontekście.

3. Totalitarnie sterroryzuje tolerancją.

hdwallpapersinn

źródło: hdwallpapersinn

Odtąd Twoje ulubione plucie na przystanku stanie się społecznie dopuszczalne. Oczywiście tylko i wyłącznie jeśli powiesz, że to przez Gender. Jeśli nie, to nadal jest złe. Chyba, że jesteś w kupie, w której siła i sama ustala swoje racje. Amen.

4. Zdeprawuje młodzież.

wallpoper

źródło: wallpoper

Możliwe, że zauważysz go ze swoją córką idącego pod rękę. O zgrozo, na początku możesz nie rozpoznać, która z osób to Gender, a która to twoje dziecko. Na wszelki wypadek zacznij już od pierwszego zerknięcia głośno wołać: “Córuniu, córuniu!” oraz: “A ty tu czego, odszczepieńcu!”. Gorzej jak odwróci się nie ta osoba, co się wydawało.

5. Rozbije rodzinę

frontpagemag

źródło: frontpagemag

No tak, po tym jak sterroryzował, teraz zacznie rozbijać. Możliwe, że Twoje dzieci już go bardziej lubią niż ciebie. O twoim partnerze/partnerce nie wspominając. Przykro mi, ale – jak powszechnie wiadomo – z Genderem nie wygrasz. Jedyne, co możesz zrobić, to przybrać jego podstępną postać. Oraz zacząć  stosować jego perfidne techniki.

6. Zacznie podżerać Ci z kuchni.

guardianlv

źródło: guardianlv

Gdy już tyle zła zostało wyrządzone i naprawdę nie wiesz, co ze sobą począć, zbliża się najgorsze. Gender zagnieżdża Ci się w kuchni. Tak, tak. To nie żart. Możesz go często spotkać koło lodówki, w pozycji przyczajonej. Lub udającego zmywarkę do naczyń. Może też przybrać postać mniej inwazyjną. Jednak przeważnie odczuwany jest w postaci głodu przemian społecznych. Myślisz, że znikająca sałata ma z tym coś wspólnego?

7. Zatrzaśnie w swoich szponach.

mediabistro

źródło: mediabistro

Gdy już to wszystko zostało zrobione, pozostaje czas na najgorsze. Codziennie rano widzisz go idąc do pracy. Mijasz w parku. Spotykasz na przystanku. Czujesz jego oddech nawet we własnej pościeli, gdy śpisz. Gender nie śpi. On rozstawia szpony, szerzej, szerzej, szerzej. I w pewnym momencie zauważasz, że nie tylko go lubisz, ale i zachowujesz się tak, jak on. Świat zgenderyzowany! Ratunku!


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172