Lajfstajl

Autentyczne przypadki typów świń, które może zrobić z Ciebie alkohol

Przyglądamy się zmianom zachodzącym w naszym organiźmie po spożyciu tego i owego - omijając przy tym naukowy bełkot. Polowanie na świniaka czas zacząć!

magstar

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

1. Świnia domowa

Udomowioną formą dzika, jest świnia domowa. Możesz ją spotkać na domówkach podczas całonocnych libacji alkoholowych. Świnia domowa sama siebie określa mianem świni imprezowej, silnie identyfikując się z gatunkiem.

www

źródło: niam

2. Wieprz hodowlany

Wieprz hodowlany charakteryzuje się przede wszystkim silnie rozrośniętym podbrzuszem, a także podgardlem, karkówką i wyraźnie zarysowanym boczkiem z żeberkami. Dzieje się tak na skutek nieumiarkowania w spożywaniu jedzenia i picia, a zwłaszcza wyskokowych alkoholi takich jak piwo. Uwaga! Wieprz gardzi winem, rzadko korzysta także z wódki. Najczęściej widziany w grubych wełnianych skarpetkach i poplamionym podkoszulku.

www

źródło: blog.onet

3. Prosię nadziewane

Stanowi etap na drodze ewolucyjnej wieprza imprezowego w inne formy przeżyciowe. Paradoksalnie może też występować samotnie. Powstaje samorzutnie pod wpływem dużej ilości alkoholu, gdy zostają uruchomione procesy absorbcji pożywienia w odpowiedzi na warunki otaczającej rzeczywistości. Uwaga: gdy raz staniesz sie prosięciem nadziewanym, bardzo łatwo jest zmienić stan w prosie pieczone.

www

źródło: makro

4. Dzik leśny

Dzik leśny. To gatunek występujący w zamknięciu, doskonale radzi sobie w niewoli, wręcz unika większych skupisk ludzkich. Często widziany razem ze świnią pospolitą na tzw. “domowych imprezach”. Główna różnica polega na tym, że gdy świnia pospolita bawi się w najlepsze, dzik zamyka sie w pokoju. Nie wymaga specjalistycznych rodzajów alkoholu, preferuje wszystkie trunki. Często widziany z winem, a także wszystkim tym, co dostarczy świnia domowa.

www

źródło: express-miejski

5. Guziec afrykański

To majestatyczny okaz. Jego obecność jest od razu zauważalna. Emanuje zarówno zapachem – woda toaletowa, jak i zachowaniem – charakterystyczne pochrumkiwania już od progu. Guziec uwielbia towarzystwo. Doskonale bawi sie także bez alkoholu, bo płynie on niejako już w jego krwi. Dodatkowym atutem jest fakt, że przyjmie on każdą jego ilość, a i tak nie zostanie to zauważone przez otoczenie.

www

źródło: bioexpedition

6. Maciora rozpłodowa

To okaz wielce szlachetny. Szanowany przez wszystkich innych przedstawicieli gatunku. Cenią oni przede wszystkim jej niezaprzeczalny urok osobisty. Maciora pije niewiele, ale intensywnie. Przeważnie drineczka, dwa. Może dziesięć, jeśli jej postawisz. Często widziana koło wazy z pączem, niby obsługuje kanapki, ale tak naprawdę czeka na gości. I na to co mogłaby z nimi zrobić. Uważa się za szczęśliwą, dobrze się bawi. Tak trzymać maciora, tak trzymać!

www

źródło: wikipedia

7. Morska świnka

Okaz klasyczny. Niby nie pije, ale pije. Często spotkać ją można schowaną za jakimś barem, kontuarem, konstablem może. Najchętniej piłaby ze złotej tacy na wystawnym przyjęciu, ale nie mając tego co lubi, ratuje się tym co ma. Dla innych świń, może wyglądać trochę dziwnie, no, ale jednak świnia to świnia. Pomimo nieco ekscentrycznego wyglądu, jest akceptowalnym elementem otoczenia. Uwaga: często przynosi swoje orzeszki i niechętnie się nimi dzieli.

www

źródło: wikipedia

8. Świnka skarbonka

Taka transformacje przechodzi niemal każda świnia na głodzie alkoholowym. Można ją najczęściej spotkać na głównej ulicy miasta, rynkach, skwerkach, latem często w parku. Istnieje także odmiana sklepowa, nieco bardziej zaawansowana w swoim rozkładzie. Możliwe, że skarbonkowość tak jej się spodobała, że nie potrafi juz wrócić do swojej poprzedniej formy.
Charakteryzuje się tym, że w momencie braku alkoholu odczuwa niewymierną pustkę, którą stara się jak najprędzej wypędzić, przez zebranie kilku groszy od współtowarzyszy libacji, lub też nataczających się okolicznych osób.
Świnia ta ma duży współczynnik sukcesu w swoich poczynaniach.

www

źródło: lajfmajster

9. Świnia (ryba)

Poznać ją można po tym, że zmieniła już swoją przynależność gatunkową. Pod wpływem morza wódki, od której nie stroni, zmieniła się w rybę. Kiedy była jeszcze świnią, kończyło się to strasznie. Uświnione stoliki, połamane nogi, zdewastowana podłoga, a nawet jakieś przerzute serwetki. Jednak zew pchał ją dalej. Teraz będąc rybą, nie doświadcza już takich problemów. I bez mrugnięcia okiem, płynie dalej. Często zmienia strumyki. W każdym czuje się jak ryba w wodzie.

www

źródło: wikipedia


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172