Lajfstajl

9 typów charakteru, które ujawnia kolor Twojego samochodu

To jaki samochód kupujesz jest wynikiem wielu czynników. Jeśli natomiast chodzi o kolor, Twoja wyobraźnia może działać nieskrępowanie. A co na to podświadomość?

magstar

Zespół TakieTe

3 lata temu

0

1. Czerwony.

www

źródło: giphy

Jest to kolor gwałtownego charakteru, wszystkich krańcowych uczuć, zarówno dobrych jak i negatywnych. Cechuje Cię odwaga, porywczość, ale i skłonność do wspaniałomyślności. A tak naprawdę po prostu chcesz imponować otoczeniu.

2. Pomarańczowy.

www

źródło: giphy

Posiadacz pomarańczowego samochodu to osoba towarzyska, a także dobrze wychowana. Utrzymujesz poprawne stosunki z otoczeniem. Raczej nie będziesz łamać przepisów, ponieważ intensywne emocje przyprawiają Cię o zawrót głowy, wrzody żołądka, suchoty i spazmy. Najlepiej z jazdy samochodem wspominasz siedzenie w fotelu i zapinanie pasów.

3. Żółty.

www

źródło: ytimg

Jeśli zdecydowałeś się na ten kolor, chciałbyś pomóc innym, ale zbytnio ufasz sobie, żebyś był w stanie zbliżyć się do kogoś obcego. Jesteś twórczy, szczodry i dążysz do szczęścia. W praktyce może to wyglądać, że zabierasz więcej autostopowiczów niż przeciętny kierowca. Oraz zużywasz więcej gumy balonowej Donald. Są też i pozytywy, gdyż za tę postawę i szlachetne serce unikasz złego losu, oraz dziur w nawierzchni. A zimą solarka sypie specjalnie dla Ciebie. Lub tak przynajmniej Ci się zdaje.

4. Niebieski.

www

źródło: treknews

Umiesz opanować emocje i uczucia. Nie lubisz głupoty, cenisz inteligencję i wytrwałość. Wiele z siebie dajesz, ale też wiele chcesz otrzymać. Czasem by się można zastanawiać, czy tak naprawdę nie wolałbyś być niebieskm ptakiem i odlecieć, hen, hen, daleko! Za horyzont, za rzękę. Niestety rzeczywistość cztero – kółkowa nie posiada skrzydeł. Co innego paralotnia.

5. Zielony.

www

źródło: giphy

No proszę, proszę. Lubiąc zieleń, masz wiele wspólnego z osobami, lubiącymi pomarańczowy. Niekoniecznie polecane jest auto w paski, choć Twoje stosunki z innymi są niekonwencjonalne. Nie lubisz skandali, choć interesują Cię one u innych. Na drodze jeździsz spokojnie, bo boisz się o karoserię oraz zakupy z supermarketu, których nie wypakowałeś od wczoraj.

6. Fioletowy.

www

źródło: vinylrecords

Cenisz wszystko to co niebanalne. Pociąga Cię przepych, piękno, nie znosisz miernoty. Cechuje Cię też duma, ale nie komplikująca kontaktów z otoczeniem. Niestety tak się składa, że fioletowy jest też kolorem mistycyzmu, zatem możesz oczekiwać w niedalekiej przyszłości powołania na konwent czarów i magii. Chyba, że przemalujesz się na srebrno. Wtedy jesteś bezpieczny.

7. Biały.

www

źródło: giphy

Klasyczny, bezpieczny kolor. Chcesz być poważany, masz przy tym wysokie aspiracje, a to co dla Ciebie jest standardem, dla innych to już high level. Cenisz wartości rodzinne oraz swoją przestrzeń prywatną. Niestety w zamieci śnieżnej możesz zniknąć na chwilę z oczu, ale unikniesz mandatów za złe parkowanie.

8. Metaliczny.

www

źródło: giphy

Niby oszczędnie, niby czysto, to Twoje wyznaczniki. Samochód służy Ci do poruszania się. Nie jest drugim domem, ani przejawem ekstrawagancji. To kolor do którego można domalować sobie wszystko, w zależności od tego, kto prowadzi. Ale to dobrze, skromność, cnotą dziewczęcia!

9. Czarny.

www

źródło: comicsbeat

Pociąga Cię prędkość oraz filmy z Jean – Claudem Van Damem. Nie ma w tym nic złego. Poza tym jesteś osobą ceniącą dobra zabawę, odporną psychicznie i uparcie dążącą do celu. Wszystko to idealnie splata się do roli bohatera filmów akcji. Jednak zanim do tego przystąpisz, radzimy domalować ogień po bokach.


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172