Rozrywka

Power Rangers – co teraz robią?

Jeśli wiesz czym jest piaskownica - ten tekst jest dla Ciebie. Oznacza to, że pamiętasz Power Rangers ze swojego dzieciństwa.

Jaco Jest Jak

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

źródło: animevice

Czy jako znacznie starsza osoba zastanawiałeś się kiedykolwiek, co legendarni wojownicy robią obecnie? Jeśli tak, to po pierwsze – zastanawiasz się nad dziwnymi rzeczami. Po drugie, na pewno nie myślałeś, że robią to:

źródło: giphy

1. David Yost był odtwórcą roli niebieskiego wojownika.

Tak wygląda obecnie.

źródło: taringa

Poza ratowaniem świata w niebieskich rajtuzach, odniósł wiele sukcesów w zawodach gimnastycznych. Obecnie zajmuje się produkcją filmów science fiction. Różne źródła podają, że powodem jego odejścia z planu “Power Rangers” były żarty ekipy filmowej z jego homoseksualnej orientacji.

2. Oto Amy Jo Johnson.

źródło: giphy

Kojarzycie ją? Nie? Spróbujmy jeszcze raz…

źródło: wifflegif

Tak, to Kimberly, różowa wojowniczka! Aktorka grająca ją wciąż występuje w filmach, lecz przyjmuje aktualnie nieco poważniejsze role…

źródło: imdb

Poza tym możecie jej również posłuchać. Aktorka udziela się muzycznie w zespole Valhalla oraz grupie o nazwie… Amy Jo Johnson.

3. Jeśli myślicie o kocich ruchach, a Wasze pierwsze skojarzenie to oni…

źródło: youtube

…to jesteście blisko, ale to wciąż nie to.

źródło: almsthr

Walter Jones, czyli czarny wojownik. Pamiętacie jego kocie ruchy? Od tamtej pory zdążył być instruktorem salsy i pojawić się w filmie “Szybcy i Wściekli: Tokyo Drift”. Co ciekawe, w 2009 roku został zatrzymany za… prowadzenie pod wpływem alkoholu. Czyżby się wściekł?

4. Każda grupa powinna mieć wodza. Nie inaczej było z Rangerami:

źródło: gifbin

Czerwony wojownik dzisiaj nie biega tak sprawnie. Zobaczcie sami, że przybyło mu trochę kilo:

źródło: taringa

O Austinie St. Johnie krążą różne plotki. Podobno ma za sobą występy w gejowskich produkcjach pornograficznych i udało mu się napisać książkę. Według niektórych źródeł obecnie jest sanitariuszem w jednym z waszyngtońskich szpitali.

5. Żółta Wojowniczka to Thuy Trang.

źródło: whatculture

Thuy Trang, która grała żółtą wojowniczkę, odeszła z planu serialu, choć dalej poświęcała się aktorstwu. Wystąpiła między innymi w filmie “Kruk 2: Miasto Aniołów”. W 2001 roku Thuy Trang zginęła w wypadku samochodowym.

To intrygujące, że jej historia ma związek z…

źródło: giphy

…no właśnie. Z Brucem Lee. Jak wiadomo, Bruce Lee zmarł w niejasnych okolicznościach. Podobny los spotkał Brandona Lee, czyli syna mistrza Kung Fu. Ten drugi zginął na planie pierwszej części “Kruka”, a przecież żółta wojowniczka pojawiła się w drugiej… Przypadek?

6. Aby podnieść Was na duchu, pozwólcie, że opowiem Wam o…

źródło: tumblr

Białym wojowniku! Jason David Frank obecnie ma się świetnie. Stworzył swoją odmianę Tae Kwon Do i prowadzi szkołę sztuk walki w Los Angeles. Prócz tego…

źródło: wordpress

…uprawia zawodowo MMA. Wygląda na twardziela, nieprawdaż? Ciekawe czy jest tak dobry jak ten gościu:

źródło: giphy


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172