Lajfstajl

Tych prezentów nie chcielibyście znaleźć pod choinką

Brak pomysłu, finansowa lipa czy może po prostu przebiegły recykling otrzymanych wcześniej prezentów...

Handsome Charles

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

Powodów, dla których pod choinką czasem można znaleźć absolutne kilo gwoździ lub skarby rodem z pomocy dla powodzian, jest multum. Oto kilka podarunków, po rozpakowaniu których naprawdę nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać:

1. Skarpety

źródło: amazon

Szczególnie te grube, w świątecznych kolorach, oklejone gumowymi kropkami, co by się nie wyrżnąć na kafelkach po drodze do łazienki. Zeszłoroczne oddałem koleżance.

2. Grafomańskie wypociny

źródło: soniadraga

źródło: ecsmedia

Nie ma nic milszego niż dostanie od Mikołaja papierowej pornografii cięższej od niejednego filmu z redtube’a albo serii o przygodach zniewieściałych wampirów. Allegro czy podpadłka do kominka?

3. Ozdoby świąteczne

źródło: cambodiaknits

Piękne, klimatyczne, ręcznie robione, skrajnie bezużyteczne. Ich wartość kończy się w momencie, gdy wynosisz choinkę do śmietnika lub cała Twoja rodzina wreszcie już sobie jedzie.

4. Pomarańcze z goździkami

źródło: blogspot

Nie wiem kto uznał, że kłujący w nozdrza zapach pomarańczowo-goździkowego jeża jest przyjemny, ale chętnie bym go poprosił o obdarowanie magnesem na muszki owocówki kogoś innego.

5. Środki do kąpieli

źródło: dreamstime

Prawdziwy skarb! Nabłyszczająco-napachniające, relaksujące środki do kąpieli o zapachu cebulowo-kokosowym ucieszą każdego. Gdybym tylko miał wannę… Cóż, zawsze można się tym wszystkim natrzeć przed prysznicem.

6. Tandetne gry komputerowe

źródło: collectorsedition

Zanim z kosza z promocjami wyciągniemy grę dla kogoś, kto lubi wirtualną rozrywkę, warto najpierw sprawdzić (zaraz po uzyskaniu informacji co do preferencji gracza), czy przypadkiem nie kupujemy jakiegoś kosmicznego badziewia.

7. Bony upominkowe

źródło: weddingpaperdivas

Czyli jak powiedzieć komuś: “Pojęcia nie miałem, co Ci kupić. W ogóle to nie miałem czasu i tak naprawdę mam to gdzieś. Masz i kup sobie coś ładnego”. O ile są zdecydowanie najbardziej praktyczne ze wszystkich w tej liście, o tyle im bliższy był nam darczyńca, tym bardziej bony upominkowe bolą.

8. Wyroby czekoladopodobne

źródło: washingtonpost

Pyszności! Jakaż to radość, gdy po odwinięciu sreberka i – niczym dziki zwierz – zatopieniu kłów w pustej głowie Mikołaja okazuje się, że smakuje jak… no.

9. Kosmetyki

źródło: sainsbury

Ciociu, jaki wspaniały zestaw kosmetyków! Woda po goleniu, szampon… Co prawda nie golę się od lat i jestem łysy, ale za to znam kogoś, kto na pewno się z tego wszystkiego ucieszy.

10. Pidżama

źródło: indulgy

Czyli: “Nakarm tą abominacją najbliższy kontener PCK, gdy ja będę zakładał swój rozciągnięty t-shirt i te niebieskie bokserki”.


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172