Lajfstajl

Twój bałagan na biurku to nic w porównaniu z tym, co zrobili ci mistrzowie

Każdemu z nas zdarzyło się odrobinę zapuścić swoje stanowisko pracy, a nawet cały pokój. Zazwyczaj z braku czasu, lenistwa czy nadziei, że ktoś posprząta za nas.

Handsome Charles

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

Są i tacy, którzy w swoim “artystycznym nieładzie” czują się najswobodniej i perfekcyjnie się w nim odnajdują. O ile kubki na biurku i metr sześcienny ciuchów na fotelu nie są specjalnie szokujące, tak to, co zaraz zobaczycie, zagnie nawet największych domowych brudasów.

1.

w

źródło: thechive

Nie wiadomo, czy mamy tu do czynienia z zaawansowanym zbieractwem, czy z konfliktem z firmą wywożącą odpady. Jedno jest pewne: góra śmieci jest tak wysoka, że sięga żyrandola.

2.

w

źródło: thechive


Co do narodowości lokatora powyższego nie miejsca nie można mieć żadnych wątpliwości: kilkadziesiąt opakowań po amerykańskich piwach ułożone na kształt wieży, której nie powstydziłby się najlepszy gracz w Jengę.

3.

w

źródło: 4chan

Tu dla odmiany zaprezentujemy bardziej szczegółowy widok. Z tych okruchów spod klawiszy można ulepić co najmniej bochenek chleba.

4.

“Rodzice zostawili chatę na weekend”, czyli gdyby meble mogły płakać, to te ze zdjęcia umarłyby z odwodnienia.

5.

w

źródło: tiulian

Przyznajemy, że i nam zdarzyło się trochę za bardzo poświęcić się ukochanemu serialowi czy, jak na powyższym obrazku, grze. Powyższy bałaganiarz na pewno posprząta, gdy rosnąca góra śmieci zacznie zasłaniać monitor. Czyli za jakąś jedną puszkę.

6.

w

źródło: 4chan


Jeśli wierzyć temu, co mówi się o Coca-Coli, to właściciel powyższego stanowiska jest otyłym, bezzębnym cukrzykiem i zostały mu w porywach 2 lata życia. Ale za to lubi komiksy Marvela i “Final Fantasy VII”, więc to nie może być zły człowiek.

7.

w

źródło: 4chan


Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co powstanie po wrzuceniu do pokoju granatu F1 “Szyszka”, oto odpowiedź.

8.

w

źródło: thechive

Tak, my też nie mamy pojęcia, gdzie tu się siedzi. Teoretycznie do dyspozycji jest kocyk, lecz jest on tak niemożebnie utytłany, że aż żal śmietnika, do którego by poleciał. Nie ma jednak wątpliwości: to stanowisko pracy artysty.

9.

w

źródło: 4chan

Klimat jak w igloo: jest tu zamrażarka, futro i śnieżnobiałe ściany. Prawdopodobnie najczystszy z prezentowanych pokojów.

10.

w

źródło: 4chan

Ogromu syfu nie wytrzymał nawet obraz na ścianie: ilość śmieci jest tak przytłaczająca, że posprzątać to może tylko ekipa rozbiórkowa z buldożerami.


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172