Rozrywka

Okrutne i genialne w swojej prostocie dowcipy na Prima Aprilis

1-szy kwietnia - ukochane święto wszystkich biurowych trolli i innych psotników. Tych 10 prostych w wykonaniu dowcipów skutecznie wkurzy niczego nieświadome ofiary.

Handsome Charles

Zespół TakieTe

4 lata temu

1

1. Zaminowana butelka z colą

sadanduseless.com

źródło: sadanduseless.com

Tak tylko ostrzegamy, że w praktyce oznacza to gejzer lepkiego płynu, zniszczone ściany, zalaną elektronikę i szeroko pojętą tragedię.

2. Spięte plastikowe kubeczki z wodą

funnyjunk.com

źródło: funnyjunk.com

Im więcej kubeczków w możliwie jak najbardziej newralgicznym miejscu – tym lepiej. Ni to podnieść, ni to wylać… W ramach szczególnego okrucieństwa można obok zostawić słomkę.

3. Nieistniejący gość w toalecie

pinterest.com

źródło: pinterest.com

Czyli jak załatwić wszystkich w biurze/na uczelni. „Ile można srać? HALOO?! PROSZĘ PANA? Ty, a może on nie żyje? Panie, kolejka jest!”

4. Ciastobalon

pinterest.com

źródło: pinterest.com

Wyjątkowo proste i wyjątkowo okrutne. Nadmuchaj balon, wsadź go do formy, zalej w cholerę śmietaną, polewami i posypkami i daj komuś w prezencie. Tylko czekać, aż będzie chciał „ciasto” pokroić. Profilaktycznie usuń się z pola rażenia. Najlepiej w ogóle ucieknij z kraju.

5. Zaklejona od spodu myszka

tmblr.com

źródło: tmblr.com

Ach, klasyka biurowego podkładania sobie świń. Szczególnie efektowne, gdy zaklejone czymś półprzezroczystym. O ile ofiara nie zna dowcipu i nie jest specjalnie uzdolniona technologicznie, możecie się spodziewać wiązanki przekleństw i wspaniałego dźwięku trzaskania bogu ducha winnym urządzeniem o blat.

6. Kostka bulionowa w słuchawce od prysznica

pinterest.com

źródło: pinterest.com

Czyli prysznic walący jak zupka chińska. Strumień wody o smaku i zapachu czegoś, co udaje, że jest zupą albo że kiedykolwiek zawierało mięso. Wyjątkowo obrzydliwe.

7. Budziki, wszędzie budziki!

allaboutyou.com

źródło: allaboutyou.com

Weź wszystkie budziki jakie masz, zegarki, radia, cokolwiek. Ponastawiaj je na różne godziny w nocy i poupychaj w okolicach łoża ofiary.

8. Rzeżucha w klawiaturze.

staticflickr.com

źródło: staticflickr.com

Zajmuje trochę czasu i dość ciężko może być trafić z dowcipem w 1-szego kwietnia, ale efekt końcowy jest rewelacyjny. Sprawa jest banalna, w przestrzeń pod i między klawiszami wsyp nasiona rzeżuchy, tak, by nie było ich widać. Spryskaj delikatną mgiełką wody ze zraszacza do kwiatów i… czekaj.

9. Podmienione oznakowanie toalet

pinterest.com

źródło: pinterest.com

Czy tu trzeba cokolwiek tłumaczyć…?  :)

10. Zrujnowane stanowisko pracy

wordpress.com

źródło: wordpress.com

Czy to papier toaletowy, czy karteczki samoprzylepne – sprzątania tak, czy inaczej mnóstwo. Fun!


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172