Lajfstajl

10 największych grzechów popełnianych przez pizzerie

Minuty upływające jak godziny, nieznośne burczenie w brzuchu, problemy ze skupieniem... w końcu, jest i on - dostawca pizzy! Hajs się zgodził, ślinotok nie do opanowania, otwieracie pudełko, a tam...

Handsome Charles

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

1.Węgiel drzewny.

Shocked-Troy-Walks-Into-Fire-With-Pizza-Community

źródło: gifrific.com

…czyli pizza, która zdecydowanie zyskała by na jakości, gdyby ktoś wyjął ją z tego &*@#^&% pieca te kilka minut wcześniej. Dostawca dawno pojechał z pieniędzmi, głód doskwiera… nie zjesz?

2. Pizza – ciasto.

infernos_crust_leftovers

źródło: tastyislandhawaii.com

W połowie jedzenia jest się zapchanym pod korek, bez popijania ani rusz, a sosy splądrowane, bo przecież jak to inaczej zjeść. Na dobrą sprawę to nawet nie wiadomo, z czym ta pizza miała być. Następnym razem prościej będzie zeżreć bochen chleba z keczupem. Na jedno wyjdzie.

3. Zimna pizza.

Walter-White-Throws-Pizza-on-Roof-Breaking-Bad

źródło: gifrific.com

Wie Pan, korki były… No ok, ale co teraz? Żołądek z głodu rozpoczął proces autokanibalizmu, po mikrofalówce się kapeć zrobi, a przeklęty piekarnik będzie się z 3 lata rozgrzewał. Ech. <om nom nom nom>

4. Spóźniona pizza.

got-mhysa-pizza-3

źródło: cdn.uproxx.com

Istnieje realna szansa, że a) w akcie ostatecznej desperacji nażarliście się czym innym,  b) patrz pozycja nr. 3. c) dawno nastąpiła śmierć głodowa.

5. Źle pokrojona pizza.

cut_into

źródło: static.fjcdn.com

Wyczekiwanie na żarcie u kogoś/w biurze/w plenerze, a przywiezioną pizzę chyba ktoś pokroił wałkiem do ciasta. Noża też nikt nie ma. Pizza się rwie, dodatki spadają, ręce uwalone…

6. Miało być bez pomidora!

images.dailydawdle.com

źródło: images.dailydawdle.com

Z opisu niemalże idealna, tylko ten pieprzony pomidor na ciepło… E, poproszę, żeby go nie dawali.

7. Pizza inna niż zamówiona.

iStock_000002299639XSmall_3

źródło: tumblr.com

Mówi się, że pizza jest jak seks – nawet jeśli jest słaby, to i tak dobrze, że jest. A co jeśli zamiast Twojej ukochanej Rzeźnickiej z podwójnym wszystkim przywiozą Wegetariańską, która bardziej przypomina trawnik niż jedzenie?

8. A… a gdzie sosy?

sadpizza

źródło: cdn3.sbnation.com

Bo w centrali źle zapisali, bo ja nic nie wiem, bo ześlizgnęły mi się z pudełka i plask o chodnik, bo (…) Odesłać go i bać się o ewentualny sabotaż z czystej złośliwości? Zjechać gościa, choć to może nie jego wina? Ech. Może starczy jeszcze tego starego keczupu z lodówki.

9. Pizza przyklejona do pudełka.

348s

Panie, coś Pan, siedział na tym?! Cóż, ten rozmemłany karton przyklejony do pizzy wygląda do dupy, wygrzebać się tego nie da, ale to w końcu celuloza, a to prawie jak błonnik. Yum!

10. Nierównomierna pizza.

dom8

Czyli pizza w ciapki. Ziejące plamy „gołego sera”, a te kawałki boczku to na palcach jednej ręki można policzyć. Z drabiny żeście te dodatki zrzucali?


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172