LajfstajlRozrywka

5 przedmiotów, które kosztują więcej niż się spodziewasz

Cierpisz na nadmiar pieniędzy, ale nie chcesz wyjść na pozera? Oto proste sposoby na dyskretne pozbycie się tego ciężaru.

Agent Skully

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

1. Kolekcjonerska karta z baseballistą Honusem Wagnerem z 1909 r.

Została wystawiona na eBay w 2000 r. ze skromną ceną początkową wynoszącą 600.000 dolarów (24 tys zł wg. kursu z tamtego roku), ale osiągnęła cenę 1 miliona 265 tysięcy dolarów (około 5 milionów złotych).

http://www.complex.com

źródło: www.complex.com

2. MeMorSS, czyli żelazo z kosmosu

Waży 261 kg, został odkryty 2 lata temu w rezerwacie meteorytów Morasko pod Poznaniem i jest największym meteorytem, który uderzył w polską ziemię. Gdyby był na sprzedaż, kosztowałby 1,2 miliona złotych.

natemat.pl

źródło: natemat.pl

3. Bokserki dla mopsa od Roberto Cavalliego

Albo dla bokserka. Nie jest to co prawda kwota sześciocyfrowa, ale i tak spróbuj wsłuchać się w swoje serce i powiedzieć szczerze: „tak, chcę wydać 3,5 tysiąca właśnie na to:”

popcrunch.com

źródło: popcrunch.com

(cena nie obejmuje mopsa)

 

4. Piwo Antarctic Nail Ale zrobione ze stopionego lodu z Antarktydy

Najdroższe piwo na świecie kosztuje ok. 2,5 tysiąca złotych za butelkę. Ale ważne że sponiewiera.

www.vitorlazas.hu

źródło: www.vitorlazas.hu

 

5. Noże Nesmuk Exklusiv

Jeśli jesteś prawdziwym szefem kuchni i masz swoje zasady, wiesz że nic tak Cię nie doprowadzi do płaczu, jak krojenie cebuli byle jakim nożem. Co innego dobra stal damasceńska w gustownej oprawie z oferty firmy Nesmuk. Ta przyjemność kosztuje około 124 tysięcy polskich nowych.

nesmuk.de

źródło: nesmuk.de

 


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172