LajfstajlRozrywka

5 poważnych pytań, które budzi oglądanie faszyn vlogerek.

Niezobowiązująca rozrywka, sposób na opanowanie nowych trików makijażowych, czy może źródło poważnych dylematów?

Agent Skully

Zespół TakieTe

3 lata temu

0

1. Każda inna tematyka wymusza na youtuberach maksymalną zwięzłość; dlaczego w takim razie te dziewczyny się nie streszczają?

Współczesna cywilizacja nie wybacza. Przeciętna osoba nagrywająca filmiki na tematy takie jak społeczeństwo, kultura, gry komputerowe czy nawet śmieszne rzeczy z Internetu musi walczyć o uwagę widza od pierwszej sekundy. Nawet zabawne osoby, które mają coś do powiedzenia streszczają się i urozmaicają nagrania do oporu. Skutek? Krótkie, przeładowane treścią filmiki, z mnóstwem kotów, pięknych dziewczyn i gwałtownych przejść między ujęciami. Tymczasem te vlogerki potrafią przez 25 minut opowiadać o historii zapuszczania swoich włosów albo pokazywać co kupiły w Rossmanie.

rebloggy.com

źródło: rebloggy.com

2. Czy to wyjazd do Londynu zmusił je do nagrywania vloga, czy też ich vlogująca osobowość nieuchronnie przyciąga je do Londynu?

Naprawdę coś jest na rzeczy. Każda znana nauce vlogerka modowo-urodowa:

a) mieszka w Londynie, albo

b) spędziła w nim jakiś czas, albo

c) ma motyw Big Bena na czym popadnie. Albo chociaż tzw. London look.

www.pheed.com

źródło: pheed.com

3. Od kiedy „hałl zakupowy” i „produkt urodowy” to prawdziwe słowa?

Domyślam się, że długotrwały pobyt w Londynie sprawił, że dziewczyny pozapominały trochę jak się mówi w rodzimym języku. Skoro jednak używają swoich vlogów również jako środka komunikacji ze swoimi uwięzionymi w Polsce fankami, które umierają z zazdrości  inspirują się nimi, mogłyby również skorzystać z okazji do poćwiczenia polskiego, który tak łatwo zapomnieć na co dzień porozumiewając się przy zmywaku w biurze wyłącznie językiem królowej.

amitchougule.com

źródło: amitchougule.com

4. Dlaczego muffinki są nierozerwalnie związane z makijażem i modą?

Każda szanująca się miłośniczka trendów musi otwarcie przyznawać się do swojego przywiązania do muffinek. Może je piec, chodzić na nie do kawiarni z koleżankami fashionistkami albo chociaż mieć na profilu jakiś obrazek z uśmiechniętymi muffinkami. Czy to dla tego że muffinki są takie dziewczęce? Bo to słodkie ekscytować się czymś, czemu można dorysować uśmiech z lukru? Bo muffinki są źródłem węglowodanów i tłuszczu? Bo kiedy nagrywają się od ramion w górę ich boczki zostają poza kadrem?

americanfitnesscouture.com

źródło: americanfitnesscouture.com

4. Czy to prawda, że one wszystkie mnie kochają?

Są tak wylewne, że czasem aż mi głupio, bo nigdy nie będę w stanie odpłacić im równie płomiennym uczuciem, i choć wiem, że nasze wspólne życie możne być piękne i pełne wrażeń, obawiam się, że tak nieproporcjonalna namiętność w końcu doprowadzi do żalu i zranienia.

thestyleofserendipity.blogspot.com

źródło: thestyleofserendipity.blogspot.com

Przykro mi, kochana, nie chcę zrobić ci złudnej nadziei. Nie zasługujesz na takie okrucieństwo. To się nie uda. Ale… dzięki, ty też jesteś całkiem niebrzydka.

5. Dlaczego, skoro poświęcają tyle czasu na dbanie o wygląd, wyglądają jak wyglądają?

To znaczy, rozumiem, że są przyzwoicie pomalowane i w ogóle, ale po kimś, kto jest guru grupy szalonych wyznawców spodziewałabym się czegoś więcej. Tyle lat poświęconych na odrysowywanie brwi, picie kawy ze Starbucksa i inspirowanie się Londynem, a wciąż wyglądasz najwyżej jak okładka KropkaTV i to tylko w korzystnym świetle? Nie warto.

http://wifflegif.com/

źródło: wifflegif.com


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172