Lajfstajl

7 pomysłów na ślub, który goście będą wspominać nawet po waszym rozwodzie

Tylko pospieszcie się: nigdy nie wiadomo, które propozycje staną się dominującym trendem!

Agawa

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

Waszego ślubu na pewno nie zapomnicie nigdy, lecz jeśli chcecie, żeby goście wspominali go przez długie lata, skorzystajcie z naszych podpowiedzi.

1. Weźcie ślub w balonie.

Razem ze swoim wybrankiem możecie naprawdę wzlecieć do nieba i wypowiedzieć sakramentalne „tak” wśród chmur. Dla nas odlot!

źródło: blogspot

2. Pobierzcie się pod wodą.

Jeśli kochacie nurkować, nie zastanawiajcie się ani chwili i poślubcie się na dnie morza. Będziecie mieć pewność, że ceremonii nie zrujnują nieproszeni goście.

źródło: stuffkit

3. A może w kopalni?

Nie polecamy odkrywki węgla brunatnego, lecz stylowe wesele w Wieliczce. Podziemna kaplica i sala balowa na 300 osób zapewnią niezapomniane przeżycia.

źródło: slubnetrendy

4. Powiedzcie „tak” na balkonie…

…w Weronie! Choć wejście w związek małżeński dla Romea i Julii nie skończyło się „happy endem”, Wy możecie zignorować przesądy i udowodnić, że będziecie żyć długo i szczęśliwie.

źródło: italymagazine

5. Poślubcie się na lodowcu.

Jeśli płoniecie do siebie uczuciem i boicie się sparzyć, możecie ostudzić nieco Wasze emocje stając do ołtarza na lodowcu. Prawdziwe białe szaleństwo!

źródło: nzine

6. Złóż przysięgę na kolejce górskiej.

Przeżyliście już wiele życiowych zakrętów, a Wasz związek pędził w nieustraszonym tempie? Zdecydujcie się na ślub na kolejce górskiej. Uwaga na latające welony i podchmielonych gości!

źródło: izismile

7. Weźcie kosmiczny ślub!

Mówią Wam, że żyjcie w stanie nieważkości? Pokażcie, że się nie mylą: poczekajcie dwa lata (tak długa jest kolejka oczekujących), wydajcie dwa miliony dolarów i wyznajcie sobie miłość 100 kilometrów nad powierzchnią ziemi!

źródło: bridepop


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172