Wiadomości

16 gwiazd Hollywood, które trafiły za kratki

Nie tylko paparazzi i fani robią zdjęcia celebrytom. Oto fotografie wykonane przez policjantów tuż po tym, gdy do ich aresztów trafiły gwiazdy z Hollywood.

Agawa

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

1. Hugh Grant

Aresztowany w 1995 roku za korzystanie z usług prostytutki Divine Brown. Przyznał się do winy. Zasądzono dwa lata w zawieszeniu oraz karę grzywny.

źródło: thesmokinggun

2. Paris Hilton

Zatrzymana w 2007 roku za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Za złamanie zasad poprzedniego wyroku w zawieszeniu zasądzono 45 dni więzienia.

źródło: thesmokinggun

3. Robert Downey Jr.

Wszystkie trzy zdjęcia – odpowiednio z 1999, 2000 i 2001 roku – pochodzą z aresztów, do których aktor trafił za posiadanie narkotyków.

źródło: thesmokinggun

4. Haley Joel Osment

Po wypadku samochodowym, w którym brał udział, postawiono mu zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu i posiadania marihuany. Osiemnastolatek wyszedł z aresztu za kaucją o wysokości 15 tysięcy dolarów.

źródło: thesmokinggun

5. Mel Gibson

Za pobicie swojej dziewczyny, Oksany Grigoriewy, otrzymał karę trzech lat pozbawienia wolności w zawieszeniu, rok aresztu domowego oraz nakaz dołączenia do poradni zdrowia psychicznego.

źródło: thesmokinggun

6. Matthew McConaughey

Aresztowany w 1999 roku po telefonie na policje, w którym sąsiad aktora skarżył się na głośną muzykę. Policjanci zastali aktora grającego na bongosach… całkowicie nago. Zapłacił 50 dolarów grzywny.

źródło: thesmokinggun

7. Jane Fonda

Została zatrzymana w 1970 roku za rzekomą napaść na policjanta, jednak zarzuty oddalono.

źródło: thesmokinggun

8. Mickey Rourke

W 2007 roku, za jazdę po pijaku na skuterze Vespa, został zatrzymany w areszcie do czasu wyjścia za kaucją (o wysokości tysiąca dolarów).

źródło: thesmokinggun

9. Macaulay Culkin

Został zatrzymany za posiadanie marihuany i leków, na które nie posiadał recepty – Xanaksu i tabletek nasennych. Wyszedł z więzienia za kaucją w wysokości 4 tysięcy dolarów.

źródło: thesmokinggun

10. Nicole Richie

Choć za jazdę pod wpływem alkoholu gwiazda powinna spędzić cztery dni w więzieniu, w areszcie przesiedziała tylko 82 minuty.

źródło: thesmokinggun

11. Nicolas Cage

W 2011 roku aktor został zatrzymany za rzekomą napaść na swoją żonę. Postawiono mu zarzuty przemocy domowej i zakłócania spokoju.

źródło: thesmokinggun

12. Russell Brand

Został aresztowany po zgłoszeniu przez paparazzi, że wyrzucił jego iPhone’a przez okno. Wypuszczony za kaucją 5 tysięcy dolarów.

źródło: thesmokinggun

13. Lindsay Lohan

Została zatrzymana w 2007 roku za jazdę po pijaku, gdy swoim SUV ścigała się z innym samochodem. W areszcie policjanci znaleźli kokainę w kieszeniach jej spodni.

źródło: thesmokinggun

14. Woody Harrelson

Trafił do aresztu w 1982 roku za tańczenie na środku ulicy oraz próbę ucieczki z miejsca popełnienia “przestępstwa”.

źródło: about

15. Al Pacino

21-letni aktor został aresztowany w 1961 roku za posiadanie broni bez licencji. Tłumaczył, że jest mu niezbędna do ćwiczeń aktorskich.

źródło: about

16. Keanu Reeves

Został zatrzymany w 1993 roku za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

źródło: about


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172