Lajfstajl

13 pomysłów na wesele dla geeka

Twój przyszły mąż jest super geekiem? Zorganizuj ślub, którym podbijesz jego serce do końca życia!

Agawa

Zespół TakieTe

4 lata temu

0

1. Shrek i Fiona

To ślub dla Ciebie, jeśli dla swojego wybranka zmieniłaś się w zieloną ogrzycę. Jeśli zdecydujecie się na takie wesele, nie będziecie mówić „tak”, tylko „serio, serio”.

źródło: dailymail

2. Flintstonowie

Jesteście trochę nieokrzesani, pracujecie w kamieniołomach i gracie w kręgle? Na propozycję ślubu inspirowanego „Flintstonami” krzykniecie „Yabba dabba do!”.

źródło: costumepop

źródło: costumepop

3. Herbatka u Kapelusznika

Przy nim czujesz, że Twoje życie jest surrealistycznym snem? Wyprawcie wesele w stylu „Alicji w Krainie Czarów”. Jeśli nie lubisz teściowej, przebierz ją za Królową Kier.

źródło: ruffledblog

4. Harry Potter

W „Harrym Potterze” tyle jest romantycznych historii, że każdy znajdzie coś dla siebie. Gryfonom polecamy złączenie się szalikiem w barwach ich domu!

źródło: bridalguide

5. Mała syrenka

Ślub jak z bajki, lecz tylko dla czerwonowłosych: oto zawarcie małżeństwa przez syrenkę Ariel i księcia Eryka. Pamiętajcie o Florku i Sebastianie!

źródło: today

6. Batman i Wonder Woman

Zamiast kilkumiesięcznej kłótni o to, czy wybrać ślub inspirowany Gotham czy w stylu Amazonek, lepiej połączyć dwóch bohaterów w jedność. Supermoce dla potomków gwarantowane!

źródło: bridalmusings

7. Gwiezdne wojny

Jeśli poznaliście się dawno, dawno temu, w odległej galaktyce… postawcie na wesele w stylu „Gwiezdnych wojen”. Dzięki temu moc zawsze będzie z Wami!

źródło: flickr

8. Super Mario

Wychodzisz za hydraulika o włoskim pochodzeniu? Nie wahaj się ani chwili i urządź ślub inspirowany grami „Mario Bros.”, a poczujesz się jak księżniczka Peach.

źródło: ohmz

9. Minecraft

Wesele natchnione światem „Minecrafta” jest idealne dla tych, którzy budują swoją przyszłość korzystając z niczym nieskrępowanej wyobraźni.

źródło: buzzfeed

10. Hello Kitty

Wpadłaś po uszy w japońską popkulturę i po prostu uwielbiasz rzeczy, które są kawaii? Na pewno zrobisz wszystko, by namówić swojego wybranka na ślub z postaciami z „Hello Kitty”!

źródło: offbeatbride

11. Piotruś Pan i Dzwoneczek

Wychodzisz za przepełnionego fantazją, lecz niedojrzałego Piotrusia Pana? Pokaż mu, że do końca życia będziesz go akceptować i przywdziej strój Dzwoneczka.

źródło: walyou

12. Superbohaterowie

Nie pozwól, by goście weselni poczuli się gorsi, gdy odkryją, że Twój narzeczony jest… Supermanem. Zrób wesele dla wszystkich superbohaterów!

źródło: hofferphotography

13. Hobbici

Możesz zorganizować wesele inspirowane „Władcą Pierścieni” z motywami elfickimi, lecz jeśli wolisz chodzić boso, lubisz wiejski spokój i palenie fajkowego ziela, postaw raczej na styl hobbicki.

źródło: cheezburger


Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /takiete/wp-content/themes/takiete/functions.php on line 172